ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB PRO HLÍDANÁ PARKOVIŠTĚ

EET kasa pro HLÍDANÁ PARKOVIŠTĚ

Spadá pod 3.fázi – povinnost elektronicky evidovat tržby od 1. března 2018

Spolehlivý a jednoduše ovladatelný pokladní systém.

Intuitivní a rychlé vydávání účtenek za parkovné.

Mobilní pokladní systém pracující v off-line a on-line režimu.

Nízká cena a minimální servisní náklady na správu.

SOFTWARE PROFIKASA & TERMO TISKARNA 80MM

V případě, že máte vlastní nepoužívané zařízení s operačním systémem Windows 7 a vyšší, máme pro vás připravenou možnost pořídit si pouze plnou verzi programu Profikasa.

Po celý rok 2017 NEZÁVAZNÉ užívání plné verze programu ZDARMA.

 

TABLETOVÉ ŘEŠENÍ

Vhodné pro všechny, kdo mají jedno předem určené místo pro odbavení zákazníka – obchodníky, prodejce, restaurace a bary.
Plnohodnotné řešení pro vaše podnikání! Elegantní 10′ tablet včetně funkčního stojánku, vyladěná aplikace pro vaše podnikání a tiskárna na standardní 58mm teplotně citlivý papír připojená přímo přes USB.

R

PROVĚŘENÝ SYSTÉM

Pokladní systém EET spolehlivě využívá více než 50% zákazníků v Rakousku a Chorvatsku a je také zároveň výhradním celosvětovým dodavatelem pokladního systému pro sít restaurací McDonald’s.

R

INTUITIVNÍ JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Uživatelsky přívětivé, jednoduché a intuitivní ovládání všech funkcí vám a vašemu personálu usnadní a urychlí práci.Nepotřebujete složité školení, práce s kasou vám přijde naprosto přirozená.

R

NEJNIŽŠÍ POŘIZOVACÍ A SERVISNÍ NÁKLADY

Bezkonkurenční pořizovací cena pokladního systému ve třech základních typech a minimálními měsíčními náklady na správu a servis.Myslete ekonomicky a neplaťte víc než musíte. Osvědčený systém za nejnižší cenu!

R

100% SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST

Systém ověřený na 3 miliardách transakcí, s bezpečnou archivací dat, ke kterým máte přístup odkudkoliv a online servisem. Nebojte se, že o svoje data přijdete a nechte to na nás.