ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB PRO STÁNKOVÝ PRODEJ

EET PRO STÁNKOVÝ PRODEJ

Spadá pod 2.fázi – povinnost elektronicky evidovat tržby od 1. března 2017

Spolehlivý a jednoduše ovladatelný pokladní systém.

Intuitivní a rychlé vydávání účtenek

Mobilní pokladní systém pracující v off-line a on-line režimu.

Nízká cena a minimální servisní náklady na správu.

MOBILNÍ ŘEŠENÍ

Ideální pro ty, kdo hledají především mobilitu a jednoduchost – restaurace, řemesla nebo třeba taxi služby.
Stačí vám malé zařízení, které budete mít vždy po ruce? Je tu pro vás pokladna jen o trochu větší než mobilní telefon. I v této velikosti zahrnuje vše, co potřebujete a odpovídá všem podmínkám. Tablet obsahuje aplikaci, která je vytvořená tak, aby nezdržovala vaší práci.
Obsahuje tiskárnu na teplotně citlivý papír o šířce 58 mm

EET1 SW & BLUETOOTH TERMO TISKÁRNA

Ideální řešení pro vaše stávající zařízení, které nechcete měnit. Balíček obsahuje software eet1 mobilní bezdrátovou tiskárnu účtenek o šířce 58 mm, která je kompatibilní s každým moderním elektronickým pokladním zařízením.

 

R

PROVĚŘENÝ SYSTÉM

Pokladní systém EET spolehlivě využívá více než 50% zákazníků v Rakousku a Chorvatsku a je také zároveň výhradním celosvětovým dodavatelem pokladního systému pro sít restaurací McDonald’s.

R

INTUITIVNÍ JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Uživatelsky přívětivé, jednoduché a intuitivní ovládání všech funkcí vám a vašemu personálu usnadní a urychlí práci.Nepotřebujete složité školení, práce s kasou vám přijde naprosto přirozená.

R

NEJNIŽŠÍ POŘIZOVACÍ A SERVISNÍ NÁKLADY

Bezkonkurenční pořizovací cena pokladního systému ve třech základních typech a minimálními měsíčními náklady na správu a servis.Myslete ekonomicky a neplaťte víc než musíte. Osvědčený systém za nejnižší cenu!

R

100% SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST

Systém ověřený na 3 miliardách transakcí, s bezpečnou archivací dat, ke kterým máte přístup odkudkoliv a online servisem. Nebojte se, že o svoje data přijdete a nechte to na nás.